Tiziana Terenzi
Leo Extrait de Parfum 100ml spray
label.item
046884ef-e095-402e-a999-571cbf0d4a49
false
Geen prijs beschikbaar
-
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
Geen prijs beschikbaar
Met dit parfum vierden we de karakteristieke eigenschappen van de Leeuw, geïnspireerd door de persoonlijkheid van Paolo, die onder dit teken van de dierenriem is geboren en de sterke en zwakke punten ervan vertegenwoordigt. De creatie opent met een elegant en fascinerend boeket waarin citrusvruchten met opwindende pracht naar voren komen, dankzij de resonantie van de Braziliaanse sinaasappel met de kumquat uit Zuid–Afrika, omarmd door de bergamot uit Calabrië en de Siciliaanse mandarijn. Deze bruisende top nestelt zich op een bed dat diep en sensueel wordt dankzij de hypnotiserende geuren van Indiase Sambac Jasmijn en de kostbare Bulgaarse Roos, verzacht door de frisheid van Viooltjesblad en de elegantie van Italiaanse Magnolia, gedreven door de erotische en mysterieuze roep van krachtige Ambergris vermengd met Ethiopische Mirre. De basis is sterk en trots en weerspiegelt het karakter van iemand die geboren is onder het teken Leeuw, waar de krachtige houtsoorten van Italiaans Eiken, Libanees Cederhout en Australisch Sandelhout worden gecontrasteerd door de lustopwekkende allure van Muskus, aangescherpt door de onmiskenbare aromatische aantrekkingskracht van Siamese Benzoë, omarmd door de geruststellende gourmand zoetheid van Tonkaboon uit het Amazonegebied.
Leo vertegenwoordigt tijdloze elegantie, vrij van de beperkingen van de mode; die betoverende en oneerbiedige verleiding, in staat om harten en zielen te veroveren met zijn delicate en ongegeneerde natuurlijke overtuigingskracht. Op de golven van stijl die verder gaat dan de trends, met een vleugje gezonde, onbeschaamde dwaasheid, want zoals Paolo altijd graag zegt, in ons hart zijn we allemaal een beetje "ondeugend van aard".
Geurnoten:
Top: Sinaasappel, Zuid–Afrikaanse kumquat, Bergamot van regio Calabria, Siciliaanse mandarijn
Hart: Indiase sambac jasmijn, Bulgaarse roos, Viooltjesbladeren, Italiaanse magnolia, Ambergris, Mirre uit Ethiopië
Basis: Italiaanse eik, Libanees cederhout, Australisch sandelhout, Muskus, Siamese benzoë, Tonkaboon uit het Amazonegebied
Kleur:
Transparant
Ingrediënten:
Alcohol Denat., Parfum, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Coumarin, Farnesol, Citral, Hydroxycitronellal, Geraniol, CitronellolDue to possible changes, we recommend checking the ingredient list(s) on the product packaging for the most up-to-date info.